PRODUCENCI

FIKE przeciwwybuchowe

Zabezpieczenia przeciwwybuchowe Potentat w dziedzinie systemów przeciwwybuchowych. Producent pasywnych(płyty bezpieczeństwa) i aktywnych systemów zabezpieczeń (systemy HRD)

VALWO

Niemiecka firma przodująca w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz armatury przemysłowej. Dostawca zabezpieczeń typu przerywacze płomieni i zawory oddechowe m.in. dla rafinerii i baz paliwowych.

CROSBY

Amerykańska firma, działająca od 1847 r. Lider w branży technologii ciśnieniowych.
Od początku XXI w. działa w fuzji z firmą Anderson Greenwood.

MAAG Pump

Szwajcarska firma, produkująca od 1928 roku pompy zębate. Od 2010 roku zjednoczona z firmą Automatik Plastics Machinery.

DUDEK Pumpen

Niemiecki producent pomp zębatych do tłoczenia cieczy o dużej lepkości. Na światowych rynkach działa od przeszło 75 lat.

AUTOMATIK

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

Gothe & CO

Automatik pelletizing systems od dziesięcioleci znany jest z produkcji systemów granulacji najwyższej jakości oraz uznawany za lidera granulacji wodnej.

Spectrex

Przez prawie 34 lat Firma Spectrex zasiada na fotelu lidera w dziedzinie wykrywania wycieków gazu oraz rozprzestrzeniania się ognia. Firma w swojej historii rozwinęła pierwsze na świecie detektory UV/IR oraz czujniki potrójnej detekcji (IR3).

SERGI Transformer Protector

SERGI Transformer Protector jest francuską firmą posiadającą już ponad 60 lat doświadczenia na polu ochrony transformatorów. SERGI prowadziła intensywny program badawczy, który miał na celu poznanie i zrozumienie fizycznych zjawisk prowadzących do eksplozji transformatora.

let's meet

"CORONA" Engineering & Trade Office
16/27 John Baildon St. 40-115 Katowice Poland

give me a call

tel. +48 32 255 53 53
fax:+48 32 720 20 88
Service: +48 32 258 56 43

write an email

Office: biuro@corona.org.pl
Service: serwis@corona.org.pl

© 2018 Copyright by Corona | All rights reserved

EnglishPolandCzechRussiaLithuania